Banner
Yoga Dersleri
Mat Pilates
Mat Pilates Bu egzersiz yöntemi sizin daha genç hissetmenizi sağlayacak, vücut duruşunuzu, zayıf kasların da çalıştırarak düzeltecektir.
 
tümü »
 
Gençlik Yogası
Gençlik Yogası Sürekliliği olmayan yöntemler yerine kalıcı çözüm için "Gençlik/güzellik ve Yüz Yogası" uyguması hizmetimizle tanışmanızı öneririz.
 
tümü »
 
 
Anne Bebek Yogası Nedir?
Anne Bebek Yogası Nedir? Anne bebek yogası annelerin ve bebeklerin birlikte katıldığı anne ve bebek arasındaki iletişimi güçlendiren bir yoga şeklidir.
 
tümü »
 
PrayanaYOGA Nedir?
PrayanaYOGA Nedir? PranaYOGA fly sistematik ve şifalı bir teknik olup, özellikle ofis çalışma alanlarında uzun süreli oturan kişiler için, omurga çevresindeki kasları güçlendirmek, ağrı ve sıkışıklık hissini azaltmak gibi yenileyici bir etki yaratır.
 
tümü »
 
 
Temel Yoga (Başlangıç - Orta - İleri)
Temel Yoga (Başlangıç - Orta - İleri) Evrensel gelişim sistemi olan yoga sayesinde birey, kendisinin sadece beden ve zihinden ibaret olmadığını, ruhu da olduğunu kavrar. Birey, tüm düzeylerde gelişir.
 
tümü »
 
Zayıflama İçin YogaFit
Zayıflama İçin YogaFit Vinyasa ekolünden türemiş bu stil daha hızlı tempolu ve beden gücü isteyen bir yoga türüdür. Bir nevi Power Yoga, Asthanga’nın Batı’daki yorumudur.
 
tümü »
 
 
+50 Üzeri Yoga
+50 Üzeri Yoga Bedenin yaşı yıllarla değil omurganın esnekliği ile ölçülmektedir. Ne kadar sağlam ve güçlü bir omurga yapınız varsa bedeniniz o kadar genç demektir.
 
tümü »
 
Hamileler İçin Yoga
Hamileler İçin Yoga Hamilelik dönemi için özel seçilen yoga teknikleri hamilelik sürecinin sağlıklı ve huzur içinde geçirilmesini sağlar. Huzurlu bir hamilelik ve normal doğum yoganın faydalarından sadece bazılarıdır.
 
tümü »
 
 
Çocuklar İçin Yoga
Çocuklar İçin Yoga Çeşitli nefes teknikleri sayesinde doğru nefes alıp vermeyi öğrenen çocuklarımız, hem sağlıklı bir gelişim için nefes kalitelerini arttırırlar hem de zor durumlarda dahi nefeslerine hakim olmayı öğrenirler.
 
tümü »
 
Kişiye Özel Yoga
Kişiye Özel Yoga Profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Yüksek motivasyon ile en kısa sürede sonuca ulaşabilmek için sizin de bir sağlıklı yaşam antrenörünüz olsun. Zayıflamak için lezzetsiz besinler tüketmenize, aç kalmanıza gerek yok...
 
tümü »
 
 
Nefes Teknikleri
Nefes Teknikleri Temel yaşam kaynağımız nefestir. Bizlerin yaşamı alınan gıdadan ya da sudan çok havaya bağlıdır. Yemek yemeden veya su içmeden günlerce yaşayabiliriz ama nefes almadan birkaç dakika içerisinde yaşamımızı yitiririz.
 
tümü »
 
Meditasyon
Meditasyon Meditasyon konsantrasyon evresinden sonraki aşamadır. Bu noktada zihinsel aktivite durmakta, içsel farkındalık artmakta ve kişi tamamen algı moduna geçerek zihni aşmaktadır.
 
tümü »
 
 
Artistik Yoga (Vinyasa)
Artistik Yoga (Vinyasa) Artistik yoganın, diğer yoga dallarında olduğu gibi hem fiziksel hem de zihinsel faydaları vardır. Bunlardan bazıları; fiziksel olarak toksinleri arındırmaya, bedene sağlıklı bir duruş kazandırmaya ve vücudu enerjik hale getirmesidir.
 
tümü »
 
Ashtanga Yoga
Ashtanga Yoga Ashtanga Yoga, Patanjali’nin yazdığı yoga sutralarında geçen, insanın kendisini tanıması için oluşturduğu sekiz basamaklı bir sistemdir. Sri K.Pattabhi Jois tarafından yaygınlaştırılmış olan Ashtanga Yoga ise dinamik bir hatha yoga metodudur.
 
tümü »
 
 
Raja Yoga
Raja Yoga Raja Yoga zihnin eğitimine vurgu yapar. Nefesi (pranayama), içe çekilişi (pratyahara), duruşları(asanalar) meditatiflik için yani zihni düşüncelerden arındırmak ve anı yakalamak için kullanılır.
 
tümü »
 
Traditional Hatha Yoga
Traditional Hatha Yoga Hatha Yoga ekolü, bu ekolden sonra geliştirilen pek çok yoga stili için temel oluşturmuş ve fizik beden üzerindeki çalışmalarından dolayı günümüzde en tanınan yoga çeşitlerinden birisi haline gelmiştir.
 
tümü »
 
 
Integral Yoga
Integral Yoga Sri Aurobindo’nun Integral Yoga Okulunda geliştirilmiş Metodlar benimsenerek beden zihin ve ruh üçlüsünün tümüne vurgu yapan çalışmadır. Bu sistemde belirli geleneksel metotların uygulanılması ile kişinin her yönde gelişmesi sağlanmaktadır.
 
tümü »
 
Yoga Terapi
Yoga Terapi Yoga Terapi; modern tıp ile geleneksel yoganın bir arada olduğu yeni bir disiplindir. Yoga Terapi ile hem bireysel ihtiyaçlara göre yoga pratikleri adapte edilebiliyor hem de tıbbi gereksinimler göz önünde bulunduruluyor.
 
tümü »