Banner
Nejla Ceylan ÖZVEREN İle Terapik Restoratif Yoga Seansı
Aktif rahatlama içeren Restoratif Yoga seansları tüm vücudunuza sağlığını yeniden kavuşturur.Şifa yogası sinir sisteminize onarıcı faydalar sunar ve bilincinizin dengelenmesine yardımcı olur.

Geleneksel yoga teması olan sağlıklı omurganın esenliğe yol açtığı fikrinden yola çıkarak şifa yogasındaki pozlar omurgayı her yöne hareket ettirir. Nefes, beden ve ruhun açılması pozlarda uzun kalarak, destek kullanılarak ve nefes teknikleri ile sağlanır.Onarır,arındırır ve dinginlik kazandırır.

Yoğun olarak gevşeme çalışması içeren yoga türüdür.duruşlar 10 dk ile 15 dk arası, kendini teslim eden ve içine girilen duruşlardır,diğer yoga türlerine göre pozların içinde kalma süresi daha uzun olduğundan vücudun çok esnediği hemen fark edilir.Vücuda destek olarak,battaniye,yastık,göz bandı gibi çeşitli aparatlar kullanılır.Genel anlamda ise vücudumuza yararı; zihin sakinleştirir,sinir sistemini dengeler, yoğun olarak gevşeme çalışması içeren yoga türüdür, daha çok meditatif temelli, günlük stres, negatiflik ve yorgunlukları gidermeyi hedefleyen herkesin yapabileceği dinlendirici bir yoga türüdür.