Yeni Başlayanlar için Yoga

geri dön

HIZLI ERİŞİM

Yeni Başlayanlar için Yoga

PranaYOGA’ya ilk defa geliyorsanız “Başlangıç Sınıfları” iyi bir seçim olacaktır.
Yogaya yeni başlayanlar, PranaYOGA çalışmalarının temelini ve stilini oluşturan farklılıkları kucaklama prensibi ile her ihtiyaca uygun ders pratikleriyle Yoga uygulamalarına kolayca adapte olmanıza yardımcı oluyor.
 Haftada kaç gün yoga yapmalıyım?
Yoga hayatımızın her noktasında bizi iyiliğiyle kucaklayan bir yaşam biçimi, evrensel bir öğreti ve derin bir felsefe. Nefes, beden, akıl, ruh ve kalp arasında kusursuz bir denge. Bu nedenle katı kuralları yok.Zamanınıza göre ders seçimi yapabilirsinz.Başlangıçta hızlı gelişim için haftada iki-üç kez yapmak daha iyiyse de bir kez yapıldığında bile değişim hissedilebilir. Yoga yolculuğunuzda daha çok yoga yapma arzusu kendiliğinden doğacaktır.
Yoga yaparken ne giymeliyim, ne yemeliyim, nasıl davranmalıyım?
Yoga,tercihen yalın ayakla (kaydırmayan bir çorap olabilir), rahat bir spor kıyafetiyle yapılır. Yoga yapmadan önce içki ya da benzeri maddeleri almamanız önerilir. Öncesinde ağır bir yemek yememek ya da çok aç olmamak da önemlidir. Tüm yoga pratikleri, sessiz, meditatif ve içsel bir deneyimdir; ders esnasında uzmanınıza odaklanmanız size iyi gelecektir. Kurallar bütünü sadece sizin çok yönlü fayda sağlmanız içindir. Yoga pratiğinden en yüksek verimi almak ve en önemlisi keyifle yoga yolculuğuna devam edebilmek için.
Paket fiyatları nedir?
Online ve birebir ders fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.İsterseniz hemen şimdi kayıt olabilir, isterseniz de stüdyomuza uğrayarak bizlerle tanışabilirsiniz.


SINIF KURALLARI

-Salonlarımızda yoga yapmanız için her türlü malzeme mevcuttur. Stüdyo matlarını kullanabilir ya da kendi matınızı getirebilirsiniz. Stüdyo matını kullanıyorsanız, ekolojik mat temizleyicileri ile matınızı hijyenik tutabilirsiniz.
-Seanslardaki akışı devam ettirmek ve kendi pratiğinizden tam fayda sağlamanız adına saatinde derslıkte olamanızı,önemli bir mazeretiniz varsa dersin başlangıcından en geç on dakika içinde derse girmenizi rica ediyoruz.
-Seanslara katılımı görmemiz adına, her dersten önce resepsiyona gelip ilgili kişiye işelm yaptırmanız ders takibinizi kolaylaştırır..
-Parfüme karşı alerjik reaksiyonu olan öğrencilerimiz için parfüm ve deodorant kullanımında hassas davranmanızı rica ediyoruz.
-Seanslara giriş ve çıkışlarda mümkün olduğunca sessiz olmayı öneriyoruz.
-Seanstan erken ayrılacaksanız, hocanıza önceden söyleyip, matınızı kapıya yakın yerleştirip, Şavasana’dan önce stüdyodan çıkabilirsiniz.
     -Stüdyo içinde kullandığınız eşyaları seanstan sonra yerlerine düzenli bir şekilde      koymanız bir sonraki seans için stüdyo düzeninin devamını sağlayacaktır.
-Değerli eşyalarınızın güvenliği için kilitli dolaplarımızı kullanabilirsiniz. Dolap anahtarlarının sorumluluğu size aittir.
-Salonlardaki güvenlik için içeceklerinizi ve cam bardakları stüdyo dışında bırakmanızı öneriyoruz.
-Seans akışının etkilenmemesi için stüdyolara cep telefonlarınızı getirmemenizi rica ediyoruz.
Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
Tüm öneri ve talepleriniz için  bilgi@pranayoga.com.tr  adresine mail yazabilirsiniz.